Склад команди ФСК"ЕНЕРГІЯ"Бурштин: Бесага М, Гелемей В(Іванків А) ,Гречух І(Андрухів Р),Деренюк Я,Кримінський Б,

Склад команди ФК"ВИХОР" Ямниця: Іваночко Т, Бабик А, Демяник О, Дорошенко І,Зубяк О,Луцик І,

Попередження : "ЕНЕРГІЯ"- Пендерецький Я - жовта, Купчев В - жовта, Деренюк Я - жовта,
Результат- 1:1
Голи: Купчев В.(90+4) - Зубяк О.(85хв.)

У неділю на стадіоні "ЕНЕРГЕТИК", для бурштинської команди
ФСК"ЕНЕРГІЯ",відбулося відкриття сезону з футболу .На відкритті був присутній мер міста Бурштин Петро Курляк і святі отці,
які поблагословили команди на успішний виступ у першості.Після чого традиційно відбулося піднняття
державного прапора і виконання Гімну України.

Спочатку про матч юнацьких складів. Наша юна зміна провела дуже хороший поєдинок,
з перших хвилин матчу господарі дали зрозуміти гостям, що мають намір здобути чергові три очки ,
чим підтвердив швидкий гол уже на перших хвилинах гри 1-0. Але гості не засмутилися і
відповіли атакою у відповідь, зрівнявши рахунок1-1. Впродовж поєдинку наша команда мала безліч
хороших моментів, які використала на всі сто відсотків .
Молодіжка здобуває чергові три очки впевненою перемогою з рахунком 7-1.

ФСК «ЕНЕРГІЯ» і ФК"ВИХОР"»після двох турів знаходилися зовсім поруч в турнірній таблиці і вирішували однакове турнірне завдання.
Можливо, саме тому з перших хвилин зустрічі обидва суперники взяли досить високий темп гри.
Обидві команди вели жорстку силову боротьбу на зустрічних курсах, про що засвідчила велика кількість порушень правил .
Нічия в цьому матчі не влаштовувала в першу чергу господарів поля, і вони постійно йшли в атаку, демонструючи велике бажання забити в ворота суперника.
Гол, на який чекав весь стадіон, відбувся на 85-й хвилині, але нажаль у ворота господарів.
Після того, як у штрафному майданчику був збитий нападник гостей , гол з пенальті забиває Зубяк Олег 0-1.
Та для омріяної перемоги в цьому матчі Ямниці не вистачило кількох хвилин.
Футболісти «ЕНЕРГІЇ» всіма силами пішли вперед і вже в компенсований арбітром час гості порушули правила у власному карному майданчику ,
на що суддя без вагань назначив одинадцятиметровий .Реалізував пенальті В. Купчев.
В підсумку дуель команд завершилась миром – 1:1.
Переглядів: 369 | Додав: Fedir | Рейтинг: 0.0/0