Фізкультурно-спортивний клуб "ЕНЕРГІЯ", м.Бурштин
Головна » 2014 » Липень » 26 » Першу товариську гру зіграно
19:01
Першу товариську гру зіграно

Сьогодні відбулося галицьке дербі .. Команда бурштинської "енергії" завітала у гості до своїх сусідів у м. Галич до команди першої ліги області ФК"Галвапно ".
Прибувши до галича команда бурштина незмогла зібрати своїх лідерів команди ,таким чином бурштин представляли молоді гравці які не змогли протистояти більш досвідченому суперникові .
Під час гри була помітна відсутність грявців які вели бурштинську команду у перед , серед них гравець який ще у першій половині сезону виступав за бурштин і був його капітаном , сьгодні захищав кольори галичан , це Деренюк Я. У першому таймі гра проходила у рівній боротьбі , Бурштинці за грою нічим напоступалися своєму супернику .Почавши другу половину гри команда з галича почала більш впевнену гру і вже на початку другого тайму галич зумів забити гол , що ще більше розладило гру бурштина . Першу гру Буртинці програли з рахунком 3 - 0 на користь Галича , але це тільки перша гра після відпустки ,і багато гравців небули готові до такої напруженої гри.
Наступну товариську гру Бурштин проведе уже наступного тижня , з ким саме ще невідомо , з часом сайт бурштнської "Енергії" проінформує про наступну гру нашої команди..
Переглядів: 362 | Додав: Fedir | Рейтинг: 0.0/0