Фізкультурно-спортивний клуб "ЕНЕРГІЯ", м.Бурштин
Головна » 2013 » Серпень » 19 » МОЛОДІЖНИЙ СКЛАД ПРОДОВЖУЄ ПЕРЕМАГАТИ
09:39
МОЛОДІЖНИЙ СКЛАД ПРОДОВЖУЄ ПЕРЕМАГАТИ

Перший тайм почався з атак нашої команди , яка з перших хвилин показала, що приїхала в Болехів набирати очки.

Увесь час наші гравці створювали небеспечні моменти , під таким тиском господарі не встояли . На 22хв черговий удар по

воротах суперника досягає своєї мети , ГОЛ . Рахунок відкрито 0 - 1. Після пропущеного голу господарі пішли

у наступ , але неврахували одного , що ЕНЕРГІЯ може зіграти на контр атаках . так і сталося після чергової атаки команди

господарі збивають нашого гравця перед штрафною . До виконання штрафного підійшов КЛІЩ Р . Удар по воротах вдався на

славу , прямо у девятку воріт ГОЛ як кажучи зняв павутину з Болехівських воріт рахунок 0 - 2.

Другий тай проходив в спокійнішому темпі , но наша команду зуміла забити ще двічі.

ГОЛИ ЗАБИВАЛИ ; МЕЛЬНИК Р.- 2 голи. КЛІЩ Р -1 гол.