Регей І, Шаламов М, Якубів В, Шевчук Р, Гнатишин О (Михайлів Р), Гнатишин Т(Кудловський Я ),
Кузенко С(Косар П), Мойсишин Я (Чеверда Р), Крис О (Білан В) Панчук Т, Крижанівський В.

Кулик Д, Кримінський Б, Купчев В, Месеренко А,(Гречух І), Бесага М, Гелемей В (Андрухів Р),
Деренюк Я, Пендерецький Я (Пєкний Р), Сабат Є, Свиридов І, Шевчук О.

Попередження; Кримінський Б - жовта.

Голи; Купчев Володимир ( 7 ), ( 10 ), Андрухів Роман ( 80 ).

Після здобутої перемоги в минулому турі , господарі поля на цей поєдинок виходили з надією обіграти одного з можливих лідерів групи.
А ось "ЕНЕРГІЯ" прибула до Побережжя після важкого поєдинку з Ямницею, де зіграла у нічию. Звісно ж настрій в команд був протилежно різний.
Бурштинцям, щоб підтвердити свої наміри боротися за призові місця потрібна була тільки перемога.

Розпочали команди дуже активно , гості одразу кинулись в атаку і результат не забарився .
Після виконання кутового удару першим до мяча встигає Володимир Купчев і вже на 7 хвилині , відзначається забитим голом .
Не встигли господарі створити хоча б атаку у відповідь, бурштинці забивають другий гол ( 10хв.). Знову відзначився Володимир Купчев.
Після другого голу господарям залишалося тільки атакувати . Впродовж першого тайму виникало багато спірних моментів
,як в одну так і вдругу сторону.В першій половині матчу моментів вистачало, тому вболівальникам нудьгувати не доводилось.

У другій половині матчу команди грали вже по принципу "господарі прагнули зрівняти рахунок" ,а "гості збільшити рахунок",
то ж гра виглядала видовищною . Бурштинці більше і впевненіше контролювали хід подій. З середини другого тайму тренер "ЕНЕРГІЇ"
вводить в гру запасних гравців , серед яких молодий гравець бурштинців Роман Андрухів . Після незначних атак
лівим флангом на ( 80 хв ) Роман обігрує останнього захисника і виходить віч - навіч з голкіпером , де без проблем обігрує його пробивши чітко кут воріт.
Так рахунок стає 3 - 0 на користь ФСК"ЕНЕРГІЯ" .До кінця поєдинку господарі не зуміли забити хоча б гол престижу.
У підсумку перемога ФСК"ЕНЕРГІЇ" і команда на 2-му місці у турнірній таблиці .

Наступний матч бурштинці проведуть у ІВ- Франківську проти ФК"ТЕПЛОВИК" ( КУБОК ОБЛАСТІ МАТЧ ВІДПОВІДЬ ) 25.05.14р.
Переглядів: 319 | Додав: Fedir | Рейтинг: 0.0/0