Головна » 2013 » Серпень » 26 » ЕНЕРГІЯ ЗАБЕСПЕЧИЛА СОБІ ВИХІД З ГРУПИ
12:15
ЕНЕРГІЯ ЗАБЕСПЕЧИЛА СОБІ ВИХІД З ГРУПИ

Дорослий склад команди вийшов на гру як на вирішальну гру сезону, адже нашій команді потрібно набирити очки ,для того щоб

увійти в четвірку кращих команд нашої групи. Попередня гра між цими командами в Ямниці завершилася з рахунком 4-2 на

користь нашої команди. Хочу відмітити що відвідуваність ігор ФСК ЕНЕРГІЯ підвищилася , перзавсе завдячуючи непоганій грі

нашої команди. Перший тайм пройшов в напруженій боротьбі ,декілька моментів створила наша команда , але завдати

завершального удару небуло кому . Адже основний нападаючий ТОВСТИЙ М , був дискваліфікований. Другий тайм почався з

атак ЕНЕРГІЇ , но мяч ніяк нехотів йти у ворота суперника. Натомість суперник почав грати на контр атаках, і це йому непогано

получалося .Один момент чуть не закінчився голом у наші ворота , після того як нападник ямниці вийшов на побачення з нашим

воротарем , но підвела влучність удару. На прикінці матчу ЕНЕРГІЯ дотискає суперника і забиває гол 1-0

.(ЖОВНІРИК С.) Степен забиває уже другий гол за нову команду , нагадую що степан тільки минулого тижня

прийшов у команду. Команда втримує переможний рахунок , і здобуває важливу перемогу.
Переглядів: 383 | Додав: Fedir | Рейтинг: 0.0/0