20:17
«ЕНЕРГІЯ» не зупинила "КАРПАТИ"

01 травня 2014р.
«ЕНЕРГІЯ» не зупинила болехівські" Карпати"
На старті поєдинку гості дали зрозуміти, що приїхали до Бурштина відстоювати свою переможну ходу ,
яка складалася з трьох матчів в яких болехівчани набрали максимальну кількість очок ( 9 ),
здобувши три перемоги і забивши своїм суперникам 14 голів, не пропустивши жодного.
Перша атака гостей принесла успіх команді. На 2хв красивим ударом Богаткін Денис відкрив рахунок у поєдинку 0 - 1.
Впродовж першого тайму гості не раз створювали небезпечні моменти біля воріт бурштинців за що були і нагороджені
черговим забитим голом . М"яч забив Кузьо Руслан 0 - 2.
«Карпати» мали декілька стовідсоткових шансів збільшити рахунок, але не все у них виходило у завершальній стадії атаки.
Друга половина матчу виявилася ще більш невдалою для господарів. У «Енергії » пішли кадрові втрати.
Ще у першому таймі поле покинув Бесага Максим, якого арбітр поєдинку "нагородив" червоною карточкою . А другим залишив поєдинок Свирідов Ігор.
"Енергія " уже не мала що втрачати , спробувала шукати щастя біля чужих воріт , але відсутність гравців,
які були вилучені відчувалася і усі атаки бурштинців гості вдало зупиняли ще на підступах до свого карного майданчика .
Натомісь гостям не завадило відзначитись ще одного разу .Гол забив Халацький Сергій 0 - З.
Матч проходив у дощову погоду, яка стала для бурштинців "холодним душем" . "ЕНЕРГІЯ" зазнали першої поразки у сезоні .
Переглядів: 337 | Додав: Fedir | Рейтинг: 0.0/0