ФК"КОЛОС" - ФСК "ЕНЕРГІЯ" - 1:1 (юнаки - 1-4)

ФК"КОЛОС" - Качур Т. Духович М.(Федорів В) Грабар А. Волосінчук В. Кузик Т.(Томяк Ю)
Ружанський В. Слободян О. Салига В. Українець С.(Гураль В) Чабан С.(Гапяк В)Бочкур Н.

ФСК"ЕНЕРГІЯ" -Кулик Д. Кримінський Б. Деренюк Я. Купчев В. Месеренко А.(Гречух І)
Пендерецький Я. Петровський В. Сабат Є. Шевчук О .Андрухів Р.(Пєкний Р) Гриців Т.

Попередження .- Деренюк Я (Жовта)

Голи забивали ; Андрухів Р. (Енергія) Волосінчук В( Колос).

Бурштинці завітали у гості до новачка першості ФК"КОЛОС" Братківці .
Найбільшим досягненням команди було здобуття кубка чемпіонів( міст та районів )2010р .
Та здобуття срібних нагород 2013р в чемпіонаті Тисминецького р-н.

Незважаючи на спеку, обидві команди розпочали поєдинок у досить швидкому темпі, і вже на сьомій хвилині гостям вдалось вийти вперед.
Створивши декілька небаспечних моментів біля воріт суперника голом відзначається гравець бурштина Андрухів Р. 0 - 1 .
Незважаючи на забитий гол бурштинці продовжували створювати небеспечні моменти біля воріт свого суперника ,
завдаючи незначні удари по воротах суперника. До кінця першого тайму бурштин володів мячем і перегравав господврів на всіх позиціях .

Друга половина гри була зовсім іншою , господарі з перших хвилин другого тайму пішли у наступ,
Гол, як то кажуть назрівав, декілька100% моментів мали гравці "Колоса"
виходячи на побачення з голкіпером бурштина ,але завдячуючи фортуні і вдалій грі воротаря господарі ніяк немогли забити гол .
Тиск господарів на оборону гостей ставав все більший який дав свій результат . Після порушення правил,
господарі заробили чудову можливість зрівняти рахунок ,чим вони і скористалися забивши гол у відповідь 1 - 1.
В продовж другої половини матчу бурштин був помітний тільки у захисті своїх воріт ,
а господарі шукали свого щастя в атаках . Матч так і завершився з рахунком 1 - 1.
Незважаючи на нічійну гру Бурштин залишає за собою другу сходинку турнірної таблиці.

Юнаки ФСК «ЕНЕРГІЇ» обнадійливо розпочали поєдинок проти своїх однолітків з Братківців. Протягом першого тайму гості показали що , проти новачка ліги будуть грати технічний футбол ,
і легко довели свою перевагу в класі забивши три голи ,ще в першій половині поєдинку. У другому таймі гості прагули забити хочаб гол престижу ,але атаки на ворота гостей недуже получалися , гол всеж таки забивають . Натомсть Бурштинці довели свою перевагу , над суперником черговим забитим голом .
Чергова перемога Бурштинців дає можливість одноосібно очолити турнірну таблицю.
ФК"КОЛОС" - ФСК"ЕНЕРГІЯ" (ЮНАКИ) 1 - 4.

Наситупна гру Бурштин проведе на домашній арені 15.06.2014р.